Да се биеш сам! ЦСКА-Копенхаген 1 : 2 !

0
1339
chervena agitka

Футбола е проста игра, но не е за прости хора. Най-много са ме вбесявали безмозъчните изпълнения на футболистите. А такива тази вечер имаше в изобилие. Първо мачът започна като по ноти за ЦСКА. Още в 15-та минута Мауридес откри резултата за Червените 1 : 0.  Мачът си вървеше прекрасно за Армейците, които държаха мача в ръцете си и само трябваше да чакат своите шансове на контраатака да довършат скандинавците. Тогава в 41-та минута дойде абсолютно ненужното ,да не кажа безмозъчно изпълнение на Божидар Чорбаджийски, който без никаква необходимост реши да опита да прати футболист на гостите в нокаут. Последвалият заслужен червен картон преобърна мача на 180 градуса. През второто полувреме усетили предимството на численото превъзходство футболистите на Копенхаген натиснаха и се добраха до равенството. И тогава дойде второто ненужно и тъпо изпълнение на червен защитник. Срещу нападателя на гостите се изправяха двама армейски футболисти и абсолютно глупаво нашият го повали в наказателното поле. Гостите реализираха дузпата и си тръгнаха с победа 1 : 2 ! Два гола, които отразяват двете безхаберни изпълнения на нашите футболисти! Ако бях на треньора на ЦСКА 3 дни по 5 часа щях да ги карам да гледат тези две положения и да им набивам в канчетата, че във футбола глупостите се наказват. Нищо не е загубено. Копенхаген не показа, че е по-добър отбор. Нашите показаха, че още са аджамии. Дано успеят на реванша да променят настроението на Великата червена агитка!