Световното по футбол започва: Ето къде и кога от утре ще можете да гледате мачовете на живо!

0
8
katar1
Източник : Фрогнюз

На 20 ноември от 18 ч. ще е първият двубой – между домакините от Катар и футболистите на Еквадор

Само ден дели световната публика и феновете на футбола от Световното първенство, което този път, по изключение се провежда през зимата. Макар избраната от FIFA дестинация – Катар, да е меко казано спорна, а гледането на живо да е сериозно ограничено поради… „мижав интерес” заради десетките абсурдни правила, които шейховете са наложили, милиони по цял свят и в България ще искат да станат част от емоцията на терена.

Мачовете у нас ще се излъчват между 15 и 21 ч. Първият двубой ще е в 18 ч. утре и ще е от Група А. За победа ще се борят отборите на Катар и Еквадор.

Всъщност груповата фаза започва на 20 ноември и ще продължи до 2 декември. Отборите са разпределени в 8 групи по 4 отбора. Ето как точно:

Група A: Катар, Еквадор, Сенегал, Нидерландия;
Група B: Англия, Иран, САЩ, Уелс;
Група C: Аржентина, Саудитска Арабия, Мексико, Полша;
Група D: Франция, Австралия, Дания, Тунис;
Група E: Испания, Коста Рика, Германия, Япония;
Група F: Белгия, Канада, Мароко, Хърватия;
Група G: Бразилия, Сърбия, Швейцария, Камерун;
Група H: Португалия, Гана, Уругвай, Южна Корея.

Осминафиналите ще са между 3 и 6 декември. Четвъртфиналите – между 9 и 10 декември.

Полуфиналът ще е на 13 и 14 декември.

Финалът – на 18 декември.

Ето и пълна програма с мачовете и къде ще можете да ги гледате:

Групова фаза:

20 ноември
18:00, Катар – Еквадор (БНТ 1, БНТ 3, Diema, Diema Sport 3)

21 ноември
15:00, Англия – Иран (БНТ 1, БНТ 3)
18:00, Сенегал – Нидерландия (Diema, Diema Sport 3)
21:00, САЩ – Уелс (БНТ 1, БНТ 3)

22 ноември
12:00, Аржентина – Саудитска Арабия (БНТ 1, БНТ 3)
15:00, Дания – Тунис (Diema, Diema Sport 3)
18:00, Мексико – Полша (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Франция – Австралия (Diema, Diema Sport 3)

23 ноември
12:00, Мароко – Хърватия (Diema, Diema Sport 3)
15:00, Германия – Япония (БНТ 1, БНТ 3)
18:00, Испания – Коста Рика (Diema, Diema Sport 3)
21:00, Белгия – Канада (БНТ 1, БНТ 3)

24 ноември
12:00, Швейцария – Камерун (Diema, Diema Sport 3)
15:00, Уругвай – Южна Корея (БНТ 1, БНТ 3)
18:00, Португалия – Гана (Diema, Diema Sport 3)
21:00, Бразилия – Сърбия (БНТ 1, БНТ 3)

25 ноември

12:00, Уелс – Иран (БНТ 1, БНТ 3)
15:00, Катар – Сенегал (Diema, Diema Sport 3)
18:00, Нидерландия – Еквадор (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Англия – САЩ (Diema, Diema Sport 3)

26 ноември
12:00, Тунис – Австралия (Diema, Diema Sport 3)
15:00, Полша – Саудитска Арабия (БНТ 1, БНТ 3)
18:00, Франция – Дания (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Аржентина – Мексико (Diema, Diema Sport 3)

27 ноември
12:00, Япония – Коста Рика (Diema, Diema Sport 3)
15:00, Белгия – Мароко (Diema, Diema Sport 3)
18:00, Хърватия – Канада (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Испания – Германия (БНТ 1, БНТ 3, NOVA, Diema Sport 3)

28 ноември
13:00, Камерун – Сърбия (БНТ 1, БНТ 3)
15:00, Южна Корея – Гана (Diema, Diema Sport 3)
18:00, Бразилия – Швейцария (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Португалия – Уругвай (NOVA, Diema Sport 3)

29 ноември
17:00, Еквадор – Сенегал (Diema, Diema Sport 3)
17:00, Нидерландия – Катар (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Уелс – Англия (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Иран – САЩ (Diema, Diema Sport 3)

30 ноември
17:00, Австралия – Дания (БНТ 1, БНТ 3)
17:00, Тунис – Франция (Diema, Diema Sport 3)
21:00, Полша – Аржентина (NOVA, Diema Sport 3)
21:00, Саудитска Арабия – Мексико (БНТ 1, БНТ 3)

1 декември
17:00, Хърватия – Белгия (Diema, Diema Sport 3)
17:00, Канада – Мароко (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Япония – Испания (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Коста Рика – Германия (NOVA, Diema Sport 3)

2 декември
17:00, Гана – Уругвай (Diema, Diema Sport 3)
17:00, Южна Корея – Португалия (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Сърбия – Швейцария (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Камерун – Бразилия (NOVA, Diema Sport 3)

1/8-финали

3 декември
17:00, Победител група А – Втори група В (49) (NOVA, Diema Sport 3)
21:00, Победител група С – Втори група D (50) (БНТ 1, БНТ 3)

4 декември

17:00, Победител група D – Втори група С (52) (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Победител група В – Втори група А (51) (NOVA, Diema Sport 3)

5 декември
17:00, Победител група Е – Втори група F (53) (NOVA, Diema Sport 3)
21:00, Победител група G – Втори група H (54) (БНТ 1, БНТ 3)

6 декември
17:00, Победител група F – Втори група E (55) (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Победител група H – Втори група G (56) (NOVA, Diema Sport 3)

1/4-финали

9 декември
17:00, Победител мач 53 – Победител мач 54 (58) (БНТ 1, БНТ 3)
21:00, Победител мач 49 – Победител мач 50 (57) (NOVA, Diema Sport 3)

10 декември
17:00, Победител мач 55 – Победител мач 56 (60) (NOVA, Diema Sport 3)
21:00, Победител мач 51 – Победител мач 52 (59) (БНТ 1, БНТ 3)

1/2-финали

13 декември
21:00, Победител мач 57 – Победител мач 58 (БНТ 1, БНТ 3)

14 декември
21:00, Победител мач 59 – Победител мач 60 (NOVA, Diema Sport 3)

17 декември
17:00, Мач за третото място (БНТ 1, БНТ 3, NOVA, Diema Sport 3)

Финал

18 декември
17:00, Финал (БНТ 1, БНТ 3, NOVA, Diema Sport 3)