Ивайло Янев : Нефтохимик надигра Ямбол в контрола!

0
1090
6a0b4fd83a6addaa6c2df45742f97c4e1

„Зелените“ се наложиха с 4 на 1 в контролна среща, провела се на градския стадион в Несебър. Приятелски мач бе насрочен, за да запълни почивката на „шейховете“ във Втора лига, породена от отказването на отбора на Поморие.

Първото полувреме завърши при резултат 1:0 за бургазлии. Единствения гол реализира бившият футболист на Берое- Ерик Почански. Той отбеляза дузпа, отсъдена заради нарушение срещу него. През второто полувреме Нефтохимик успя да реализира още цели три попадения. В 65-тата минута Диян Петков направи девет промени. За 2:0 отбеляза Димитър Костадинов, след асистенция на младока Коста Далев. Емануил Манев оформи класическото 3:0, а последното попадение бе дело на Живко Петков. В самия край на проверката, отборът на Ямбол стигна до почетно попадение.

Състав на Нефтохимик: Здравков, Молдованов (65 Ташолов), Чахов (65 Петков), Костов (65 Тенев), Али (65 Далев), Цонков (65 Филипов), Димов (65 Апостолов), Манев, Мирославов (65 Цачев), Почански (65 Костадинов), Колев (65 Петков).

Следващия мач на Нефтохимик е на 29-ти февруари срещу Локомотив (Горна Оряховица). Двубоят ще се проведе на „Ефбет Арена“ и е с начален час 14:00.