Горката Десислава Радева – най-нещстната жена в държавата. Това пише в коментар в социалната платформа „Фейсбук“ журналистката Калина Андролова.
Тя не пощади съпругата на президента Десислава Радева за модната ѝ изцепка в събота. На традиционния прием по повод 24 май половинката на Румен Радев избра тоалет, който втрещи не само модните експерти.
Ето какво написа Андролова във Фейсбук:
„Горката Десислава. Лилав тюл с ламе е шок за естетическия протокол на висшия етаж, който обитава.
Няма по-нещастна жена от нея в държавата. Хем живее в безлюбовие, хем не може да мръдне, нито да си тръгне.
Парите и властта и най-вече компромисите, които се правят, за да ги имаш, много често погубват хората. Алкохолът е нейното скривалище.
А Киселова ни оставя без думи. И Ангела Меркел при подобна фигура винаги носеше панталони, но изглеждаше уважително, а не като кондуктор в БДЖ от близкото минало“.
Стилът на Десислава Радева предизвика доста остри коментари в мрежата! Президентската съпруга бе сравнена с абитуриентка и изгряваща чалга певица.
Тържеството за 24 май в Националния исторически музей събра дейци на културата, науката, изкуството, депутати, министри, общественици, много учители, дипломати.