Скъпо на плажа ли? Ами, като сте тъпи и мързеливи!!!

0
116
167634 2160w[1]
Платената зона е по желание!

Абе що ревете за цени на чадъри и шезлонги?

zona svobodna

Има свободна зона, носете си бе мързеливци!                                                                                                  На времето си носихме само хавлии и върху пясъка. Сега чадъри, шезлонги, шалтета, масички, че и шатри!!!

Още малко и печено агне , ще поиска някой?                                                                                                Няма проблем, кеф цена няма, ама да си курназ и да плащаш, а не да ревеш, щото тарикат мъж не писка, пък удоволствията се плащат!

А тук пълно с мързеливи скъсаняци, дето им било скъпо!

Ами не е задължително бе шапшали-айде на свободната зона!!!

na chorba
И бира и риба има!

На мен там всичко ми е безплатно! Чадър, хубави сгъваеми столове, масичка!                                            И евтино хубаво капучино в Термуса, плодове от пазара, бира и пепси от Лидъл!                                                                                                                        Ама трябва да се носи 200-300 метра от колата до пясъка, пък някои ги мързи!

А тия таратори по 9 евро къде ги намирате бе!                Ама то има цена за Москвич и цени за Мерцедес-кеф ти цаца, кеф ти паламуд и калкан!                                                                                                                                                                        Ами мързеливата ти булка, що не я стегнеш малко да забърка един таратор и в канчето с капака, край реката на село!

Image 20718221 40 0[1]
Край реката е евтино!
Там и мастичка , ще си охладиш, и огън, ще си запалиш и кучешка радост, ще си опечеш и чалгията, ще надуеш-кеф!                                                                                                                                                      А иначе в парк Росенец има и бира по 4-5 евро, рибена чорба по 4.5 евро, Риби по 7-8 евро и т.н. Ама пак ни е скъпо!                                                                             Ами носи си саздърма, хлебец и чесън от къщи бе! Що ходиш на кръчма-да ревеш после ли?

Тия дни , ще си купя и гумена лодка! И нея, ще си нося!                                                                                                                                                                         Трудиш се, носиш си и не ревеш за цени!                                                                     Като искаш да си баровец, или господин за един ден-плащаш и мълчиш!!!                                                                                                   Вуйчо Страхил.                                                                                                                                                                                                              https://youtu.be/3B3OmqMWM14

Вижте по-малко

ADS