Това тотално безхаберие Велислава Петрова, даже не вдява, че й се смеят кокошките! : Като всяка жена политик мога спокойно да изразявам себе си с облеклото си!

0
170
orig[1]
Пълно безхаберие!

Облеклото ми не е било предмет на разговора с турския външен министър Хакан Фидан, заяви министърката на външните работи Велислава Петрова по повод множеството коментари за роклята с голо рамо и цепка над коляното, която носеше на срещата с колегата си преди две седмици.

Ами то това остана! На човека не му е било удобно да ти каже, че на такива срещи не се ходи облечена , като шантонерка!

„Радвам се, че живея в страна, в която жените могат свободно да избират облеклото си. Като всяка една жена политик мога спокойно да изразявам себе си чрез облеклото си също“, каза тя в интервю за бТВ.

Това вече е връх на безхаберието и селянията!                                                          Първо, жените могат свободно да избират облеклото си, но не и външен министър на среща с колега!                                                                                                      Второ, политик е човек, който е постигнал нещо за държавата си! В това отношение ти нищо не си постигнала, освен да ни срамиш пред чужденците с безхаберието си!

И трето, ако наистина мислиш , че по този начин изразяваш себе си в политиката, значи си объркала Външно министерство с кафенетата на Плас Пигал!

Според нея общественият дебат би трябвало да се концентрира върху съдържанието на проведените разговори, а не върху външния вид.

„Би ми се искало фокусът да бъде върху това какво се говори на срещите, а не върху това кой как е облечен“, заяви външният министър.

Снимка: МВнР

Ами хайде кажи какво си говорихте с турският външен министър, похвали се какво си свършила, или и то не е за пред хора!                                             Само здравата закалка от службите и разузнаването, помогнаха на г-н Хакан Фидан да не му се накъдри мустака и да запази благоразумно  спокойствие!                                                                                                                                                                                                                    Поради естеството на бизнеса ми преди години съм посещавал Република Турция 375 пъти!!! Имам много приятели там и скоро ми казаха, че всички ти викат „Шампан мадам“!                                                                                                                        След напълно безхаберните ти обяснения, ти за мен си синоним на великият хит на BEE GEES , с който те поздравявам!                                                                                                                                                                        Вуйчо Страхил.                                              https://youtu.be/WFd-Yk73U_o

 

 

 

 

 


ADS