Дара става мулти милионерка след Евровизия! Не е племенница на Маджо, а Киркоров се е изхвърлил!

0
27
IMAGE 22861471 40 0[1]
Флагман. бг

Дара не е племенница на Маджо, а Киркоров се е изхвърлил в медиите!

Дара, която и досега печелеше добре, защото получаваше по 10-ина хил. евро хонорари, ще стане една от най-богатите български поп звезди. Може би финансово ще отстъпва единствено на великата Лили Иванова. Дара се очертава да се превърне в мулти милионерка в следващите няколко години.

Този безпрецедентен материален възход е директно следствие от нейната историческа победа на престижния международен конкурс „Евровизия“ с песента „Бангаранга“.

Въпреки че самият конкурс по традиция не носи директни парични награди, той осигурява мащабна глобална платформа, която моментално трансформира моралния триумф в изключително сериозни финансови дивиденти, пише в-к Уикенд.

Основен двигател на тези бъдещи милиони е светкавичното стартиране на международна търговия с мърчандайзинг продукти, носещи нейния лик и името на хита й.

В Съединените щати веднага е пусната цяла серия от стоки като маркови суитшърти, тениски, чаши и пазарски чанти, които се продават в масов тираж. Тъй като изпълнителката е официално вписана сред авторите на парчето, тя има пълното право на сериозен процент от продажбите за авторски права. Паралелно с това българският пазар също се наводнява с тематични артикули, включително характерните за визията й цветни кичури за коса.

Освен приходите от търговски стоки, победата катапултира и преките хонорари на певицата за единични концертни участия до рекордни за родната поп сцена нива. Музикални експерти предричат, че минималната сума за нейно едночасово появяване на сцена вече ще започва от 20, дори 30 хиляди евро.

Към това се добавят и мащабни рекламни договори с международни компании за цяла Европа, които тепърва започват да валят към 27-годишната варненка. Очаква се тя да стане рекламно лице на разнообразни брандове, което ще увеличи съдържанието на банковите й сметки в пъти.

Всички тези глобални предложения обаче ще преминават през строгата цедка на нейния официален продуцент Саня Армутлиева и компанията „Вирджиния рекърдс“. Двете заедно ще преценяват кои договори от най-големите световни музикални гиганти да бъдат приети и кои отхвърлени, тъй като мениджмънтът държи ексклузивните права над кариерата й.

Междувременно светски издания пуснаха клюката, че Дара е племенница на Младен Михалев-Маджо. Според слуха, нейната майка била сестра на Михалев.

Това обаче се оказа фейк. Дара няма нищо общо с един от най-богатите българи. Семейството й било доста бедно, а майка й работила като продавачка в квартален магазин.

„Не познавам този господин, нямаме роднинска връзка с него. Учудвам се, че подобни неща, които лесно могат да се докажат, се коментират. Тъжно е, че някои хора продължават с опитите да омаловажат труда и усилията на екипа ми“, казва Дара пред Уикенд.


ADS